Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Rzeczpospolita": Pojawiły się kolejne dokumenty, które mogą pogrążyć Kijowskiego

lml 10:14 9 stycznia 2017
Telewizja Republika
"Rzeczpospolita" – powołując się na swoich informatorów w Komitecie Obrony Demokracji – informuje, że pojawiły się kolejne dokumenty, które mogą pogrążyć Mateusza Kijowskiego. Być może nawet dzisiaj odbędzie się konferencja prasowa w tej sprawie.

Jak informuje dziennik, dokumenty mają dotyczyć organizacji wieców w Warszawie, m. in. manifestacji z 11 listopada. Koszty organizacji manifestacji – jak twierdzą informatorzy "Rzeczpospolitej" – znacząco przekroczyły zaplanowany budżet.

"Na zarządzie ustaliliśmy budżet na 25 tys. zł, a ostatecznie dostaliśmy faktury na ok. 100 tys. zł" – powiedział "Rzeczpospolitej" członek zarządu Komitetu Obrony Demokracji.

W środę wieczorem Onet.pl i "Rzeczpospolita" ujawniły, że Mateusz Kijowski wystawiał faktury Komitetowi Obrony Demokracji. Pieniądze ze zbiórek publicznych na KOD trafiały do firmy Mateusza Kijowskiego i jego żony Magdaleny Kijowskiej. Łącznie chodzi o faktury na kwotę ponad 91 tysięcy złotych. 

– Nasz artykuł jest pokłosiem niezadowolenia w KOD. Naszym źródłem byli członkowie KOD, którzy się zbuntowali – mówił w czwartek, na antenie Telewizji Republika, Andrzej Gajcy, publicysta Onet.pl, współautor artykułu "Onet ujawnia: jak Mateusz Kijowski wystawiał faktury KOD-owi".

 

Źródło: "Rzeczpospolita", telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
OTWARTYM TEKSTEM - odc. 120/2 - IRENEUSZ KACZMAREK - DIAGNOZA JEST JASNA: JESTEŚMY NA WOJNĘ!

Wczytuję komentarze...
Najnowsze