Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rzecznik potwierdza! Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem jeszcze w tym roku

AS 12:38 19 maja 2018
wikimedia
– Jeszcze w tym roku możliwe jest spotkanie prezydentów Polski Andrzeja Dudy i USA Donalda Trumpa; w korespondencji z Andrzejem Dudą prezydent Stanów Zjednoczonych wyraził nadzieję, że do niego dojdzie - powiedział w sobotę rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.

Prezydent Andrzej Duda przewodniczył w Nowym Jorku otwartej debacie Rady Bezpieczeństwa ONZ dotyczącej roli prawa międzynarodowego w utrzymaniu pokoju oraz bezpieczeństwa – Pan prezydent w sposób bardzo dobrze przemyślany przy okazji mówienia o prawie międzynarodowym zaznaczył te kwestie – ocenił Krzysztof Łapiński. 

– Pan prezydent nie był w Waszyngtonie, to nie jest wizyta dwustronna, to wizyta w ONZ, a potem spotkanie z Polonią -- dodał. 

–  Nie chcieliśmy mieszać różnych porządków, żeby nie było zbyt różnych wydarzeń. Sama wizyta jest planowana jeszcze w tym roku. W jednym z ostatnich listów (...) prezydenta Trumpa do prezydenta Dudy padły takie zdania, gdzie prezydent Trump wyraża nadzieję, że dojdzie do spotkania jeszcze w tym roku - podkreślił rzecznik prezydenta. 

Źródło: Radiowa Trójka

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze