Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rząd przyjął budżet na przyszły 2019 rok. "Możemy przedstawić bardzo dobry budżet, który odzwierciedla oczekiwania wielu grup społecznych"

PR 14:19 25 września 2018
https://twitter.com/PremierRP
- Projekt budżetu na 2019 r. jest bardzo dobry, wpisuje się w politykę społeczną i inwestycyjną - powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki po przyjęciu przez rząd projektu budżetu na 2019 r.

Morawiecki powiedział na wtorkowej konferencji, że zakończył się etap prac rządowych nad projektem budżetu na przyszły rok i zostanie on skierowany do Parlamentu. Zaznaczył, że to jedna z najważniejszych ustaw przyjmowanych przez rząd.

- Jest to bardzo dobry budżet, jest to budżet, który bardzo wpasowuje się w naszą politykę społeczną z jednej strony, a z drugiej strony w politykę rozwojową, inwestycyjną - powiedział.

Premier zaznaczył, że wielu konkurentów politycznych i komentatorów zastanawia się, jak to jest możliwe, że tak znaczące zmiany w finansowaniu działań społecznych - 500+, obniżenie wieku emerytalnego, leki dla seniorów i wiele innych programów - zostały wchłonięte w ten budżet. Wskazał, że deficytm jest trzymany w ryzach i że udało się wydzielić fundusze, na lokalne drogi.

- Nasz projekt to polityka związana ze społeczeństwem, polityka rozwojowa, gospodarcza, inwestycyjna i polityka związana z bezpieczeństwem. Jesteśmy dobrym, sprawnym gospodarzem Polski - przekazał premier.

Premier Podkreślił, że w budżecie poza pieniędzmi na drogi lokalne, wydzielono także środki na współfinansowanie wielu dróg ekspresowych, a także na termomodernizację. 

 

Źródło: twitter.com/PremierRP, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KULISY MANIPULACJI (ODC.270/2) - PARADY RÓWNOŚCI TO WSPÓŁCZESNY TERRORYZM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze