Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rudnicki nazywa ludzi „Ku**mi” a oni się cieszą. Mocny komentarz Ziemkiewicza

10:10 10 listopada 2017
fot: Telewizja Republika
Rafał Ziemkiewicz goszcząc w poranku Telewizji Republika odniósł się do skandalu z Januszem Rudnickim- pisarzem. Sam publicysta mówi, że bardziej pasuje jednak do niego określenie „literat”.

Sprawa dotyczy tego, że dziennikarka na łamach gazety przyznała, że kiedyś osoba z którą przeprowadzała wywiad, nazwała ją „ku**ą”, nie podała jednak informacji o tym, kto to zrobił. Przyznał się do tego sam Rudnicki, który udzielił specyficznych przeprosin. Literata wspierają w jego działaniach liczni przedstawiciele polskiego show-biznesu.

 

Rafał Ziemkiewicz powiedział, że przeprosiny Rudnickiego utrzymane były w złym tonie, że obraźliwy wulgaryzm miał być żartem.

Publicysta przypomniał również, że wielu celebrytów wspiera działania Rudnickiego twierdząc, że ten, ma wspaniałe poczucie humoru, jedną z nich jest Magda Żakowska (żona Cezarego Żaka), która napisała:

 

 

Rudnickiemu przyklaskuje również znana feministka, Kazimiera Szczuka:

 

Ziemkiewicz krytykuje hipokryzję celebrytów, którzy często na błahe sprawy reagowali z ogromnym oburzeniem, a w tej sytuacji, bronią literata i są nim wyraźnie zachwyceni.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (K. GÓJSKA) - PROF. KAROL KARSKI O TIMMEMANSIE: Są tacy politycy, którzy dużo krzyczą, ale nic konkretnego z tego nie wynika
Wczytuję komentarze...
Najnowsze