Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN? Jak TAK dzwoń od razu na policję!

sm 12:44 20 października 2017
Rozpoznajesz osoby widoczne na zdjęciach? Skontaktuj się z policjantami ze Śródmieścia w Warszawie.

Śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie brutalnego pobicia obywatela Ukrainy, do którego doszło w dniu 20 września 2017 roku w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 99. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

 

Z ustaleń wynika, że pokrzywdzony został bez powodu zaatakowany trzech mężczyzn, którzy w sposób brutalny bili go pięściami i kopali po całym ciele. Podczas tego mężczyzna został również ugodzony nożem przez jednego z napastników w okolice uda. Być może ktoś z Państwa był świadkiem tego zajścia?

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać sylwetki oraz twarze osób podejrzanych.

Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać bezpośrednio prowadzącemu postępowanie pod nr 510 785 382 lub dzwoniąc na numer  22/ 60 391 30 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

 

 

Źródło: srodmiescie.policja.waw.pl

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 FAKTY (ODC.56) - OSTATECZNY DOWÓD NA TO, ŻE BRZOZA NIE MOGŁA ZNISZCZYĆ TUPOLEWA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze