Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...Wreszcie ktoś to powiedział! Ksiądz katolicki o tych co zbierali pod kościołem do puszek WOŚP: Na mszę nie przyszli, a doją ludzi na aborcję i na eutanazję
Siostra Kijowskiego dla "wSieci": Mój brat szkodzi Polsce
Kompletny odlot Rzeplińskiego w TVN!
Wczytuję dane...

Rosyjski konsul w Atenach znaleziony martwy

MAD 7:24 10 stycznia 2017
Telewizja Republika
Zachodnie media donoszą o śmierci rosyjskiego konsula w Grecji, Andireja Małanina. Dyplomata został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Atenach. Wstępnie śledczy stwierdzili, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Pracujący w rosyjskiej ambasadzie w Atenach szef sekcji konsularnej, Andriej Małanin, według doniesień agencji prasowych, nie pojawił się w poniedziałek w pracy. Pracownicy ambasady, zaniepokojeni nieobecnością Małanin, zdecydowali się sprawdzić, co dzieje się z dyplomatą. Wraz z policjantami udali się do jego mieszkania w Atenach, mieszczącego się na dobrze strzeżonej ulicy. Drzwi lokalu były zamknięte, a lokator nie odpowiadał. Jak podaje BBC, Małanin od rana w poniedziałek nie odbierał także telefonów.

Gdy udało się już wejść do mieszkania konsula, dyplomaci i policjanci zobaczyli Małanina leżącego na podłodze w sypialni. Jak ocenili wstępnie śledczy, w mieszkaniu nie było śladów włamania, a zgon konsula nastąpił z przyczyn naturalnych. Przypuszczenia ma potwierdzić sekcja zwłok.

 

 

Źródło: bbc.comWczytuję ocenę...

Otwartym Tekstem odc. 48 (2016) - Otwartym tekstem w 2016r. - najlepsze fragmenty

Wczytuję komentarze...