Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rosyjska propaganda w natarciu – kolejne matactwa ws. wraku Tu-154M

pmb 21:45 25 maja 2018
Władimir PutinTelewizja Republika/Twitter
Kłamstwo w żywe oczy? Rzecznik Prokuratury Generalnej Rosji Aleksandr Kuriennoj poinformował dziś, że prokuratura skierowała odpowiedzi do strony polskiej w sprawie jej wniosku o dostęp oraz zwrot wraku samolotu Tu-154M.

Kuriennoj, którego wypowiedź przekazała agencja TASS, wymienił wnioski, z którymi – według jego słów – wystąpiła polska Prokuratura Krajowa.

– Odpowiedź na niniejsze wnioski została nie tylko przygotowana i wysłana przez stronę rosyjską, ale i otrzymana bezpośrednio przez polskie Ministerstwo Sprawiedliwości 23 kwietnia 2018 roku – mówił rzecznik.

W komunikacie oznajmił, że jego zamiarem jest „zaprzeczenie niewiarygodnym oświadczeniom strony polskiej na temat niewykonania konkretnych wniosków” polskiej Prokuratury Krajowej. Kuriennoj nie poinformował jednak, o jakie oświadczenia chodzi.

Agencja TASS, przekazując jego wypowiedź, podała, że przedstawiciel rosyjskiej prokuratury „zaprzeczył twierdzeniom polskiej prokuratury o tym, że Rosja nie odpowiedziała na wniosek o zwrot wraku samolotu Tu-154”.

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze