Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Robert De Niro wspiera Meryl Streep w ataku na Trumpa!

EmaPob 16:36 11 stycznia 2017
Twitter
"To co powiedziałaś było wspaniałe. To musiało być powiedziane" - napisał w liście do Meryl Streep Robert De Niro. W ten sposób De Niro poparł słowa aktorki, która na gali rozdania Złotych Globów zaatakowała Trumpa.

Przypomnijmy, że podczas 74. gali rozdania Złotych Globów aktorka Meryl Streep zaskoczyła wszystkich swoimi słowami skierowanymi pod adresem Donalda Trumpa. Aktorka podczas swojej przemowy w czasie odebrania nagrody za całokształt twórczości stwierdziła m.in., że Hollywood składa się z przybyszy i cudzoziemców, nawiązując w ten sposób do antyimigranckich wypowiedzi Trumpa.

"Kiedy osoba, która jest silna i posiada wiele przywilejów zaczyna używać swojej pozycji do tego, aby krzywdzić innych, wówczas tracimy my wszyscy" – stwierdziła Streep.

List Roberta De Niro do Meryl Streep

Magazyn "People" opublikował treść listu Roberta De Niro do Meryl Streep. Aktor znany jest z tego, że w czasie kampanii wyborczej wielokrotnie atakował Donalda Trumpa.

"Powiedziałaś to pięknie. Mam wiele szacunku za to, że zrobiłaś to w czasie gdy świat zachwycał się twoimi osiągnięciami. Twój głos, przez wzgląd na twoją elegancję i inteligencję, jest donośny. Zachęcasz innych, by mówili głośno, tak żeby ich głosy były słyszane. To ważne, byśmy wszyscy mówili głośno" - napisał w gazecie aktor.

Źródło: rp.pl, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
OTWARTYM TEKSTEM - odc. 120/2 - IRENEUSZ KACZMAREK - DIAGNOZA JEST JASNA: JESTEŚMY NA WOJNĘ!

Wczytuję komentarze...
Najnowsze