Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ręce opadają! Skrajna nieodpowiedzialność rodziców 3 dzieci

PR 12:53 19 marca 2018
fotografia ilustracyjna, fot: pixabay
O tym, że brak odpowiedzialności i wyobraźni może doprowadzić do nieszczęścia powszechnie wiadomo. Niestety nie wszyscy dorośli o tym pamiętają i narażają dzieci na niebezpieczeństwo. Pijana 37 latka i jej mąż wracali wieczorem do domu, szli środkiem drogi. Trójka dzieci kobiety, pozbawionych nadzoru, biegała po ulicy.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór w miejscowości Frampol (lubelskie).

Policjanci dostali zgłoszenie, o nietrzeźwych osobach, które szły środkiem drogi. Z  informacji wynikało, że dorośli mają problem z utrzymaniem równowagi. Będące z nimi małe dzieci, pozostawione bez opieki, biegały po ulicy.

Patrol, który przyjechał na miejsce sprawdził całą okolicę.   Policjanci ustalili miejsce zamieszkania nietrzeźwej kobiety.  Metalowa furtka od ogrodzenia  posesji wyrwana była z zawiasów, drzwi do domu były otwarte.  Początkowo nikt nie reagował na pukanie do drzwi, późnej mundurowych zauważyła mała dziewczynka.  Wewnątrz policjanci zastali śpiącego, upojonego alkoholem mężczyznę i nietrzeźwą kobietę. W mieszkaniu panował bałagan. Po podłodze porozrzucane  były ubrania, jedzenie, butelki z niedopitym alkoholem i kieliszki.

Kobieta przyznała, że chwilę wcześniej wszyscy wrócili ze spotkania towarzyskiego do domu.   Policjanci przebadali 37 latkę na zawartość alkoholu, miała blisko 1,7 promila . Z kolei  mężczyzna  miał w organizmie blisko 2,3 promila.

Mundurowi wezwali na miejsce pogotowie. Trójką dzieci w wieku, 4, 6, i 8 lat zaopiekowała się rodzina.

Nieodpowiedzialni dorośli zabrani zostali przez policjantów i zatrzymani do wytrzeźwienia.

 

Źródło: policja

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (R. GROMADZKI) - PAWEŁ LISICKI - KTO ZABIŁ JEZUSA?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze