Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Radwańska najbardziej lubianą tenisistką świata

jp 12:26 6 grudnia 2014
FLICKR/CHRISTOPHER JOHNSON/CC BY-SA 2.0
Agnieszka Radwańska została wybrana przez kibiców ulubioną tenisistką roku w plebiscycie zorganizowanym przez WTA. Krakowianka wygrała w tej kategorii głosowanie fanów również w trzech poprzednich edycjach.

Radwańska znalazła się także na grupowej fotografii z turnieju WTA Finals, wybranej „Zdjęciem roku na Twitter Mirror”. Szóstą rakietę "widać" też w "Ulubionym filmie WTA” (skrót z kończącej sezon imprezy masters), a także - wraz z młodszą siostrą Urszulą - w najpopularniejszym materiale wideo z kulis cyklu ("Fan Favorite Live All Access Hour"), który nakręcono podczas przyjęcia dla zawodników przed Wimbledonem.

25-letnia Polka była nominowana też w trzech innych kategoriach: "Najlepszy mecz w tegorocznym Wielkim Szlemie" (ćwierćfinał Australian Open z Białorusinką Wiktorią Azarenką), "Najlepsze spotkanie roku" (ćwierćfinał ze Słowaczką Dominiką Cibulkovą w Miami) oraz "Najlepszy strój" (sukienka w kwiatki z imprezy w Rzymie i French Open). 

Wybór najładniejszej sukienki to jeden z nowych pomysłów WTA. Wprowadzono również "Najlepsze selfie" (wygrało zdjęcie z WTA Finals zamieszczone w sieci przez Dunkę polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki, na którym jest również Radwańska) oraz kategorie związane z portalami społecznościowymi.

Najlepszym deblem uznano Włoszki Sarę Errani i Robertę Vinci. Ulubionym turniejem kibiców okazał się WTA Finals.

Tydzień wcześniej internauci nagrodzili Radwańską w plebiscycie na "zagranie roku", wskazując uderzenie z sierpniowego półfinału turnieju w Montrealu z Rosjanką Jekateriną Makarową. Krakowianka zdobyła to wyróżnienie także w poprzednim sezonie. 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


WYDANIE SPECJALNE - DR ROSS, KANIA: JAK OTWARTY DIALOG DĄŻY DO WYWOŁANIA ZAMIESZEK W POLSCE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze