Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Radio ZET: Komendant Stołeczny Policji złożył dymisję [AKTUALIZACJA]

pmb 16:02 23 października 2017
Twitter
Radio ZET informuje, że we wtorek ma zostać przyjęta dymisja komendanta stołecznej policji inspektora Rafała Kubickiego.

Zdaniem rozgłośni, która powołuje się na nieoficjalne informacje, Rafał Kubicki nie mógł się dogadać z jednym z zastępców. Radio ZET poinformowało również, że komendant złożył raport w poniedziałek rano. Napisał w nim o przeniesienie w stan spoczynku ze względów osobistych. Oficjalna decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona we wtorek.

Komendant stołeczny policji pracuje na stanowisku już 7 miesięcy. Pracę w policji zaczął w 1995 r. Od samego początku jego miejscem był stołeczny garnizon. Posiada doświadczenie kryminalne i prewencyjne. Zajmował szereg stanowisk wykonawczych i kierowniczych Komendzie Stołecznej Policji, w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie, Stołecznym Stanowisku Kierowania i Wydziale Wywiadowczo-Patrolowym KSP. Był Pierwszym Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Targówek. 

AKTUALIZACJA

Minister spraw wewnętrznych i administracji, Mariusz Błaszczak poinformował, że kandydatem na stanowisko komendanta stołecznego policji jest mł. insp. Andrzej Krajewski, zastępca komendanta.

– Komendant Kubicki zdecydował o przejściu na emeryturę. To są względy osobiste, sam mówił o tym dziś, a więc ze względów osobistych taką decyzję podjął – powiedział dziennikarzom Błaszczak.Źródło: wprost.pl/radiozet.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI:


KONIEC SYSTEMU (ODC.130/2) - prof. JAN ŻARYN - NIECH MILCZĄ CI, CO ATAKUJĄ KOŚCIÓŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze