Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Było ciemno no to wzięłam tą świeczkę". No i o co tyle hałasu? [WIDEO]

am 9:25 30 listopada 2017
– Dostałam tę świeczkę od organizatorów. Było ciemno, to ją wzięłam. To nie jest tak że chodziłam i demonstrowałam z tymi świecami - mówiła na antenie Radia Zet I prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Gersdorf. Odniosła się do zarzutów, jakoby brała udział w demonstracjach w obronie SN.

Podczas środowego posiedzenia komisji sprawiedliwości i praw człowieka, Zofia Romaszewska mówiła, że "sędziowie nie mają prawa bronić niezawisłości sądów". – O tym mówi także konstytucja - mówiła Romaszewska.

Odniosła się również do "świeczek", z którymi demonstrowali sędziowie. – Nawoływania do zgromadzeń są wysoce nie na miejscu i to powinno usuwać z zawodu. Sędzia pod tym względem musi być absolutnie nieprzemakalny i tutaj w dużym stopniu sędziowie SN naruszyli to - komentowała przedstawicielka prezydenta.

Tuż po tym, popis dała Małgorzata Gersdorf, twierdząc, że "sędziowie SN nie chodzili z żadnymi świeczkami i ja też nie".

Internauci błyskawicznie zareagowali, udostępniając nagrania Gersdorf  trzymającą świeczkę wraz z innymi organizatorami demonstracji. Sama "poszkodowana" prawdopodobnie przypomniała sobie o obecności na zgromadzeniu i postanowiła z całej sytuacji wyjść z twarzą. Udało się?

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze