Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Przeżyjmy to jeszcze raz! Włącz się w akcję MÓJ 11 LISTOPADA!

SM 21:00 13 listopada 2018
Media Strefy Wolnego Słowa zaprasza wszystkich czytelników, widzów naszych mediów do włączenia się w akcję pod nazwą MÓJ 11 LISTOPADA. Niech czas świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości będzie jeszcze trwał. Zachęcamy Was, drodzy widzowie i czytelnicy Telewizji Republiki do podzielenia się swoimi przeżyciami z uroczystości 11 listopada.

Na adres e-mal: moj11listopada@swsmedia.pl możecie przesyłać Wasze zdjęcia z uroczystości, marszów, czy pikników patriotycznych oraz Wasze wspomnienia, jeśli nie uwieczniliście ich za pomocą aparatu bądź komórki. Wszelkie twórcze innowacje mile widziane.

W każdym miejscu w Polsce odbywały się niezwykłe, patriotyczne imprezy ku chwale naszej Ojczyzny.

W Warszawie przeszedł największy marsz patriotyczny w historii Polski pod honorowym patronatem Prezydenta Polski Andrzeja Dudy i zorganizowany przez rząd Polski. Wzięło w nim udział przeszło 250 tysięcy Polaków, którzy przybyli do Warszawy nie tylko z całego kraju, ale również z zagranicy, by uczcić ten wspaniały dzień.

W Krakowie natomiast wielka delegacja Węgrów poszła w jednym marszu razem z Klubami Gazety Polskiej. Ten marsz relacjonowały największe węgierskie dzienniki "Magyar Hirlap" i "Magyar Idoek", które oprócz relacji tekstowych opublikowały piękne zdjęcia z marszu ku Czci Rzeczpospolitej Polskiej. "Stało się już tradycją, że na największe polskie święto narodowe jedzie węgierska delegacja" – pisze dziennik "Magyar Hirlap", podkreślając, że węgierska delegacja liczyła prawie 300 osób.

Dlatego przeżyjmy to jeszcze raz. Podzielmy się wspólnie naszymi pięknymi przeżyciami, wysyłając swoje zdjęcia i relacje na adres: moj11listopada@swsmedia.pl

Prace zostaną opublikowane w mediach Strefy Wolnego Słowa.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


STUDIO WYBORCZE - SEMKA, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - PiS WYGRAŁO WYBORY DO PE I MA SZANSĘ WYGRAĆ KOLEJNE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze