Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PRZERAŻAJĄCE! Wypijał 6 napojów energetycznych dziennie. Oto, co stało się z jego językiem

M.N. 18:36 28 marca 2019
Dan Royals / Facebook.com
Dan Royals był uzależniony od napojów energetycznych. Teraz australijski nauczyciel ostrzega ludzi przed niebezpiecznymi skutkami ich picia.

Australijczyk każdego dnia pił co najmniej 6 napojów energetycznych. Po pewnym czasie zauważył niepokojące zmiany na swoim języku. Lekarz powiedział mu, że napoje, które spożywa, zawierają mnóstwo cukru i substancji chemicznych, które "wyżerają jego ciało".

Wtedy nauczyciel zrozumiał, jak bardzo szkodliwe są napoje energetyczne.Mężczyzna przyznał, że pali też papierosy, ale jest przekonany, że to nie one są odpowiedzialne za wygląd jego języka. Potwierdza to badanie przeprowadzone przez Światową Organizację Zdrowia, które stwierdza, że ubytki w jamie ustnej mogą wynikać z kwaśnego PH i wysokiej zawartości cukru w produktach takich jak napoje energetyczne - podaje "Daily Mail". Mogą one zawierać nawet 13 łyżeczek cukru.

 

Dan Royals postanowił przestrzec innych. Na Facebooku dodał post, w którym opisał swoją historię, a jako dowód dołączył zdjęcie języka.

– Kto codziennie pije napoje energetyczne? Jesteście od nich uzależnieni? Powinniście jeszcze raz to przemyśleć. Spójrzcie, co to robi z waszym językiem. A teraz wyobraźcie sobie, co dzieje się w waszych wnętrznościach - napisał.

Źródło: o2.pl, media

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze