Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PRZERAŻAJĄCE! Osoby związane z AGROunią terroryzują Warszawę. Potężne płomienie, wybuchy, gryzący dym i rozrzucone świńskie łby

PR 9:38 13 marca 2019
zrzut ekranu: toutube / Pr0One
Rolnicy związani z AGROunią nielegalnie protestują w Warszawie. Zablokowali pl. Zawiszy, rozsypali worki z jabłkami na jezdni. Podpalili też słomę i opony i po rozrzucali świńskie łby.

 

Warszawska policja przekazała, że na pl. Zawiszy protestuje kilkadziesiąt osób. Funkcjonariusze zabezpieczają miejsce protestu. Straż pożarna gasi płonące opony.

Policja apeluje o omijanie tego miejsca. Dla ruchu kołowego, organizowane są objazdy.

 

 

 

 

Przewodniczący Agrounii - Michał Kołodziejczak zapowiedział, że takie protesty będą się powtarzać. 

Stołeczna policja podkreśla, że manifestacja nie była wcześniej zgłoszona. O tym, czy protestujący rolnicy zostaną ukarani mandatami, policja będzie decydowała później. Najpierw mundurowi będą ustalać tożsamość osób, które protestują i zakłóciły ruch drogowy.

- Ich prawem jest protestować, natomiast marnowanie żywności raczej nie buduje sympatii do rolników - skomentował wydarzenie minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski w programie "Money. To się liczy".

 

Minister ocenił, że jabłka należało dać dzieciom w przedszkolach, a nie wysypywać. 

Sposób protestowania rolników jest przerażający. Ciekawe, że zabiegający o wznowienie współpracy z Rosją sympatycy AGROunii tak agresywnie protestują dzień po tym, jak w trakcie obchodów rocznicy wstąpienia grupy V4 do NATO, wybrzmiało wiele słów podkreślających potrzebę obrony przed Rosją i jej agresywnymi działaniami poprzez m.in. podrzymywanie sankcji.

Źródło: IAR, media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 146/2) - WÓJCIK - PATOLOGIE W PLATFORMIE I HEJTERZY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze