Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Przerażające nagranie z Pakistanu. Po wybuchu cysterny zginęło blisko 150 osób [WIDEO]

ds 15:55 25 czerwca 2017
Twitter/@NigeriaNewsdesk
Przewrócona cysterna zapaliła się i eksplodowała, zabijając w Pakistanie co najmniej 146 osób – podały przedstawiciele pakistańskich władz. Większość ofiar śmiertelnych to ludzie, którzy po wywrotce próbowali zbierać wyciekające paliwo. Do sieci trafiło przerażające nagranie, które pokazuje moment tuż przed wybuchem.

 Wypełniona paliwem cysterna jechała z południowego portu w Karaczi do Lahaur, stolicy Pendżabu. Do wypadku doszło, kiedy kierowca próbował wykonać ostry skręt na obrzeżach miasta Bahawalpur. Stracił panowanie nad pojazdem w momencie, w którym strzeliła jedna z opon. Ciężarówka z paliwem przewróciła się a paliwo zaczęło wyciekać.

Większość z ofiar to ludzie, którzy – po wypadku – próbowali zebrać wyciekające paliwo. Mimo, iż policja próbowała zabezpieczyć teren, nie była w stanie poradzić sobie z napierającym tłumem. Pojawiły się informacje o osobie, która chwile po wypadku próbowała zapalić papierosa (stąd wybuch).

Do sieci trafiły nagrania i zdjęcia, ukazujące moment tuż przed wybuchem. Z relacji świadków wynika, że ludzie płonęli żywcem. 


Źródło: Twitter/@NigeriaNewsdesk, telewizjarepublika.pl, tvn24.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 146/2) - WÓJCIK - PATOLOGIE W PLATFORMIE I HEJTERZY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze