Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Przed nami Puchar Świata w Niżnym Tagile. Polscy skoczkowie walczą o czołowe lokaty

ds 16:22 2 grudnia 2017
Twitter/@Poland
Markus Eisenbichler wygrał kwalifikację przed dzisiejszymi zawodami w Niżnym Tagile. Najlepszy z Polaków był Kamil Stoch, który zajął piąte miejsce. Dawid Kubacki był siódmy. Komplet sześciu skoczków z Polski zakwalifikował się do zawodów.

W Rosji zobaczymy komplet Polaków. Najlepszy okazał się Kamil Stoch, który zajął piąte miejsce (131 metrów), nieco gorzej wypadł Dawid Kubacki, który był siódmy (130 metrów). Maciej Kot poszybował 129,5 metra i zajął 18 miejsce. Piotr Żyła był 22.(127 metrów), Stefan Hula 26. (125,5 metra). Najsłabszą pozycję zajął Jakub Wolny, który mimo skoku na 127,5 metra był dopiero 31.

Markus Eisenbichler wygrał kwalifikacje (133,5 metra). Drugie miejsce zajął Johann Andre Forfang (132 m). Trzeci był Pius Paschke (132,5 m).

Ponadto w Rosji nie zobaczymy lidera PŚ Junshiro Kobayashiego. Tomoharu Yokokawa już przed sezonem planował przerwę swoich najlepszych skoczków podczas zawodów w Rosji. Planów trener Japończyków nie zmienił, mimo że Kobayashi dzięki wspaniałym występom w Wiśle i Kussamo jest liderem Pucharu Świata.

Trzymamy kciuki!

Źródło: sport.pl, sportowefakty.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 107/2) - PROF. JAN ŻARYN - OPOZYCJA TOTALNA WYWOŁAŁA WOJNĘ Z ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze