Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prokuratura zwolniła z aresztu 12 kibiców Lazio zatrzymanych w Polsce

mp 16:06 18 grudnia 2013
Youtube
Prokuratura uchyliła areszty wszystkim 12 podejrzanym kibicom włoskiego klubu Lazio Rzym zatrzymanym w Warszawie 28 listopada - poinformował rzecznik stołecznej prokuratury okręgowej Przemysław Nowak. Żaden z zatrzymanych nie przebywa już w areszcie.

Jak poinformował Nowak, do wtorku w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Śródmieście wykonano zaplanowane czynności procesowe z udziałem 12 podejrzanych obywateli Włoch zatrzymanych w związku z meczem piłkarskim warszawskiej Legii z Lazio Rzym.

- W trakcie przesłuchań wszyscy podejrzani przyznali się do popełniania zarzuconych im przestępstw oraz złożyli wnioski w trybie art. 335 kpk o wydanie wyroków skazujących bez przeprowadzenia rozprawy. Zawnioskowali o wymierzenie im kar pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem ich wykonania oraz kar grzywny, a nadto o orzeczenie środków karnych w postaci nawiązki i zakazów wstępu na imprezy masowe z udziałem polskich drużyn - dodał Nowak.

Na poczet grożących im kar prokuratura dokonała zabezpieczeń majątkowych i postanowiła uchylić areszty wszystkim 12 podejrzanym.

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...
TAGI:


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze