Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prokuratura przesłuchała Golloba. Żużlowiec „nie ma do nikogo pretensji”

lml 10:05 10 maja 2017
gollobracing.com
"Wczoraj, w godzinach popołudniowych, po uprzednim uzyskaniu zgody lekarza pokrzywdzonego, prokurator przesłuchał w charakterze świadka samego zawodnika" – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Toruniu.

Prokuratura Rejonowa w Chełmnie kontynuuje czynności procesowe w sprawie s­powodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu Tomasza Golloba podczas zawodów motocrossowych w dniu 23 kwietnia 2017 roku w Chełmnie.

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, po uprzednim uzyskaniu zgody lekarza pokrzywdzonego, prokurator przesłuchał w charakterze świadka samego zawodnika. Z zeznań pana Tomasza Golloba wynika, że jego wolą nie jest prowadzenie­ postępowania w sprawie, sam bowiem nie widzi podstaw do wnioskowania o jakimkolwiek przyczynieniu się do wypadku osób trzecich. Pokrzywdzony dodał, że motocykle przed zawodami przygotowuje praktycznie sam, polega w tej mierze głównie na sobie, a zawody i ­miejsce ich odbywania były przygotowane w pełni profesjonalnie – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Toruniu.

Do wypadku Tomasza Golloba doszło 23 kwietnia podczas treningu przed w motocrossowymi mistrzostwami Polski strefy północnej w Chełmnie.

 

Źródło: torun.po.gov.pl, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
OTWARTYM TEKSTEM (ODC.124/2) - DR KOPIEC O "KSZTAŁTOWANIU WOLNEGO CZŁOWIEKA" I ...

Wczytuję komentarze...
Najnowsze