Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prof. Pawłowicz: Kolejna odsłona zdrady państwa przez polską targowicę!

MAD 13:51 6 lutego 2017
Telewizja Republika
- Kolejna odsłona zdrady polskich interesów,zdrady Polski. "Liderzy" polskiej opozycji będą "rozmawiać" ze swą niemiecką szefową, kanclerz A. Merkel, usiłującą osłabiać i podporządkować Polskę interesom Niemiec – pisze na swoim profilu na Facebooku posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz.

Jutro kanclerz Niemiec, Angela Merkel, przyjeżdża z wizytą do Polski. Oprócz spotkań z prezydentem, premier oraz mniejszością niemiecką, Merkel ma spotkać się również z przedstawicielami opozycji.

„Kolejna odsłona zdrady polskich interesów,zdrady Polski. "Liderzy" polskiej opozycji będą "rozmawiać" ze swą niemiecką szefową, kanclerz A. Merkel, usiłującą osłabiać i podporządkować Polskę interesom Niemiec. Aby nie wyciekło do opinii publicznej o czym - "porozmawiają o sprawach polskich" w niemieckiej ambasadzie. W końcu to podwładny chodzi do szefa, a nie szef do podwładnego.

Pani kanclerz wie, jak będąc gościem polskiego znienawidzonego przez Niemców rządu zrobić temu rządowi "na złość" i w oczach polskiej opinii upokorzyć go.

Nietakt ze strony Niemców, skandal zdrady swego państwa przez polską targowicę, kolejna odsłona.
Ciekawe, czy cały "rząd cieni", bo tam sami "liderzy", pójdzie do niemieckiej ambasady złożyć na Polskę donosy i poprosić o bezwzględność i sankcje dla swego państwa,

Pani kanclerz przyjmie to poselstwo i jego prośby ze zrozumieniem, i zapewne przychyli się, np. poprzez swą UE, do woli "polskiego społeczeństwa". POLACY, ZAPAMIĘTAJCIE TO" - pisze na Facebooku Krystyna Pawłowicz.

Źródło: Facebook, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - ŚMIERĆ PAWŁA ADAMOWICZA TO OKAZJA DO OKŁADANIA SIĘ DESKAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze