Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda o tragedii w Suszku: Wiadomość o tym dramacie wywołuje mój głęboki smutek i żal

MAD 19:54 12 sierpnia 2017
Fotomag/Gazeta Polska
Prezydent Andrzej Duda wystosował list do rodzin harcerzy obecnych na obozie w Suszku, W nocy, wskutek nawałnicy, zginęły dwie uczestniczki obozu – 13- i 14-letnia druhna Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

„Na ręce przewodniczącego ZHR, druha Grzegorza Nowika, w poczuciu głębokiej solidarnosci z rodzinami ofiar i poszkodowanych w nawałnicy na obozie harcerskim w Suszku, przekazuję wyrazy współczucia” - napisał prezydent, będący również Protektorem nad Ruchem Harcerskim w Polsce i poza Granicami Kraju.

„Wiadomość o dramacie, który się wydarzył, wywołuje mój głęboki smutek i żal. Nie sposób wyobrazić sobie, jak wielki ból odczuwają w tym momencie bliscy uczestników obozu” - czytamy w prezydenckim liście. „W myślach i żałobie łączę się zwłaszcza z rodzinami dwóch harcerek, które tragicznie zginęły ubiegłej nocy. W tych dramatycznych chwilach zapewniam wszystkich Państwa o mojej modlitwie. Wszystkim poszkodowanym życzę szybkiego powrotu do zdrowia” - dodał Andrzej Duda.

Na skutek nawałnicy śmierć poniosły dwie uczestniczki obozu w Suszku niedaleko Chojnic, a ponad 20 innych obozowiczów zostało rannych.

Źródło: prezydent.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KULISY MANIPULACJI (ODC.229 ) - DONALD TUSK I WIELKIE ZŁODZIEJSTWO (CZ.1)
Wczytuję komentarze...
Najnowsze