Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda do polskich przedsiębiorców aktywnych za granicą: Chcę wspierać wasze interesy!

MAD 16:19 21 kwietnia 2017
KPRP/Grzegorz Jakubowski
- Wierzę, że Prezydent może się przyczynić do sukcesu gospodarczego Polski, chciałbym wziąć w tym udział i chciałbym, żeby Państwo także otworzyli się na współpracę ze mną i otworzyli się na współpracę z Kancelarią Prezydenta. Chciałbym Państwa wspierać, chcielibyśmy z Państwa strony również uzyskiwać propozycje i zapotrzebowanie – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z polskimi przedsiębiorcami aktywnie działającymi za granicą.

 

- Promocja polskich młodych przedsiębiorców – stąd start-upy w Pałacu Prezydenckim, stąd także i wizyty w centrach start-upów w Polsce, stąd paszporty dla młodych przedsiębiorców, dla firm startupowych, wizyty w Szwajcarii, w Izraelu, spotkania także choćby na Politechnice w Lozannie, gdzie mieliśmy niezwykle ciekawe i pouczające rozmowy na ten temat, jak poprzez naukę budować i promować biznes realizowany przez młodych ludzi z wielką korzyścią także dla uczelni. A więc mnóstwo takich ciekawych elementów, gdzie rzeczywiście jest tak, że współpraca z prezydentem otwiera dodatkowe drzwi, które być może w innej sytuacji tak łatwo by się nie otwierały, czy też po prostu byłyby zamknięte – dodał Andrzej Duda.

- I wreszcie, otwieranie rynków poprzez właśnie pomoc w trudnych sytuacjach, czyli poprzez to – jak powiedziałem – otwieranie drzwi, przecieranie ewentualnych blokad czy przecieranie nowych szlaków. Poprzez zawieranie umów międzynarodowych, kontraktów, tego wszystkiego, w czym wsparcie prezydenckie może być pomocne – podkreślił prezydent.

"Chciałbym państwa wspierać"

- Proszę państwa, to jest wszystko to, co ja realizuję, ale chciałbym to zintensyfikować w najbliższych latach mojej prezydentury. Ogromnie mi na tym zależy. Wierzę, że prezydent może się przyczynić do sukcesu gospodarczego Polski, chciałbym wziąć w tym udział i chciałbym, żeby państwo także otworzyli się na współpracę ze mną i otworzyli się na współpracę z Kancelarią Prezydenta. Chciałbym państwa wspierać, chcielibyśmy z państwa strony również uzyskiwać propozycje i zapotrzebowanie. Jesteśmy gotowi podzielić się naszym planem pracy, jeżeli chodzi o wizyty zagraniczne. Jesteśmy także otwarci na sugestie – zaznaczył Andrzej Duda.

Źródło: prezydent.pl, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
PILNUJMY POLSKI (ODC.18) - PRZEKRĘT GAZOWY TUSKA I PAWLAKA A KATASTROFA SMOLEŃSKA

Wczytuję komentarze...
Najnowsze