Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezes Telewizji Republika odchodzi

11:21 31 marca 2014
Telewizja Republika
Piotr Barełkowski, dotychczasowy prezes Telewizji Republika, zrezygnował ze stanowiska. – Zostawiam firmę w dobrym stanie i oddaje ją w dobre ręce – napisał w oświadczeniu.

Bronisław Wildstein i Tomasz Sakiewicz - pozostali członkowie Zarządu Telewizji Republika przejęli na siebie obowiązki prezesa.

"Dziś złożyłem rezygnację z funkcji prezesa naszej spółki. Firma jest w dobrym stanie, na koncie są środki na pokrycie kosztów, wzrasta sezonowa sprzedaż abonamentów, stoimy w przededniu publicznej emisji akcji, nasz produkt jest coraz lepszy a wszelkie wskaźniki poprawiają się. Zatem oddając ster spółki w ręce p. Bronka i p. Tomasza mogę być spokojny o przyszłość założonej i zorganizowanej przeze mnie stacji (oczywiście nie byłem jedynym założycielem:). Moja misja zakończyła się i postanowiłem zająć się innym projektem (może usłyszycie niebawem), oddając pole współpracownikom. Bardzo Wam dziękuję za Waszą pracę, zaangażowanie i kreatywność. Jesteście niezwykłym zespołem, który zawsze będę mile wspominał. Liczę, że rozwiniecie Telewizję Republika i w przyszłości będziemy jeszcze bardziej dumni z tego dzieła" - napisał w oświadczeniu dotychczasowy prezes Telewizji Republika Piotr Barełkowski.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...
TAGI:


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze