Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Szydło: „Gospodarka plus” jest faktem

lml 12:49 21 kwietnia 2017
Zrzut ekranu z TVP Info
– Możemy jasno powiedzieć, że wszystkie zmiany, które są wprowadzane i przygotowywane przez naszych ministrów, przede wszystkim pod kierunkiem wicepremiera Morawieckiego, przynoszą dobre efekty i będziemy te zmiany wprowadzali również w tym roku. Będą kolejne propozycje dla przedsiębiorców – mówiła podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, premier Beata Szydło.

Premier Beata Szydło odniosła się podczas konferencji prasowej, do wczorajszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

– Od ponad półtora roku rząd realizuje ambitny, kompleksowy projekt mający rozbudzić polską gospodarkę. My postawiliśmy na gospodarkę i w tym roku, kiedy na początku zapowiadałam, jakie są plany rządu, również w momencie, kiedy rozmawialiśmy o podsumowaniu poprzedniego roku, o planach na bieżący rok, zwracałam uwagę, że to, co będzie dominującym tematem, to będzie właśnie rozwój gospodarczy – mówiła szefowa polskiego rządu.

– Ten kompleksowy projekt gospodarczy jest realizowany poprzez m.in. przez projekty społeczne, ponieważ idea naszego programu gospodarczego polega na tym, że wszystkie projekty, również prospołeczne, mają stanowić koło zamachowe polskiej gospodarki i tak stało się w przypadku programu "Rodzina 500 plus" – wskazywała.

Beata Szydło podkreśliła, że dane GUS "udowadniają i potwierdzają, że >>Gospodarka plus<< jest faktem. >>Gospodarka plus<< czyli ten projekt, który opiera się właśnie na prorozwojowym rozumieniu tego, co powinno być realizowane przez rząd, po to, żeby przedsiębiorcy, Polacy, którzy wkładają ogromną pracę w rozwój gospodarczy, mieli po prostu lepsze warunki do pracy i do funkcjonowania".

 

Źródło: TVP Info, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
OTWARTYM TEKSTEM - odc. 120/2 - IRENEUSZ KACZMAREK - DIAGNOZA JEST JASNA: JESTEŚMY NA WOJNĘ!

Wczytuję komentarze...
Najnowsze