Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki zabrał głos po spotkaniu z Małgorzatą Gersdorf!

AS 15:37 21 września 2018
TWITTER
– Moja odpowiedź będzie bardzo krótka. Ponieważ spotkanie było bardzo sympatyczne, dobra kawa, natomiast jak się umawiam z kimś, że nie przekazuję informacji dalej, to dotrzymuję tego słowa. Nie wiem, czy tam ktoś jakoś za bardzo nie próbuje tutaj pani profesor jakoś ciągnąć za język, ale trzymam się naszych ustaleń - mówił premier Morawiecki komentując spotkanie z Małgorzatą Gersdorf.

Premier Mateusz Morawiecki został zapytany o szczegóły spotkania z Małgorzatą Gersdorf. --  Moja odpowiedź będzie bardzo krótka. Ponieważ spotkanie było bardzo sympatyczne, dobra kawa, natomiast jak się umawiam z kimś, że nie przekazuję informacji dalej, to dotrzymuję tego słowa. Nie wiem, czy tam ktoś jakoś za bardzo nie próbuje tutaj pani profesor jakoś ciągnąć za język, ale trzymam się naszych ustaleń - mówił. 

– Natomiast mogę powiedzieć, że reforma wymiaru sprawiedliwości jest niezwykle kluczowa z punktu widzenia sprawności funkcjonowania państwa. Często mówię o tym procesie uszczelnienia podatkowego, bo jeśli za dosłownie 2-3 dni, 3-4 dni zobaczymy, że bardzo ważna agencja finansowa przekwalifikowała Polskę do krajów rozwiniętych… To takie troszeczkę symboliczne, bo oczywiście przez te 30 ostatnich lat byliśmy wkładani do worka krajów rozwijających się. Dzisiaj oni twierdzą, że jesteśmy już krajem rozwiniętym. To zasługa jest tutaj w szczególności tego małego cudu gospodarczego, tego, że pokazaliśmy skuteczność państwa. Że sprawność instytucji Ministerstwa Finansów przede wszystkim, Krajowej Administracji Skarbowej okazała się tak daleka idąca, że te kilkadziesiąt miliardów złotych tutaj się pojawiło. Mogę powiedzieć tak, że wymiar sprawiedliwości, jak dołoży jeszcze w przyszłości do tego swoją cegiełkę, to będzie jeszcze lepiej - kontynuował premier. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


STUDIO WYBORCZE - SEMKA, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - PiS WYGRAŁO WYBORY DO PE I MA SZANSĘ WYGRAĆ KOLEJNE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze