Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: Wierzymy w silną Polskę w silnej Europie

AS 13:50 4 lipca 2018
Facebook / Parlament Europejski - Biuro w Polsce
– Podczas debaty na temat przyszłości Europy podkreślałem wagę innowacyjności, a także mówiłem o kwestii bezpieczeństwa. Europa powinna być bezpieczna w wymiarze obronnym, ekonomicznych i energetycznym - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w Strasburgu.

– Miałem dziś możliwość zaprezentowania nowej wizji Europy. Polska mocno wspiera UE - zaczął Mateusz Morawiecki. 

– Podczas debaty na temat przyszłości Europy podkreślałem wagę innowacyjności, a także mówiłem o kwestii bezpieczeństwa. Europa powinna być bezpieczna w wymiarze obronnym, ekonomicznych i energetycznym  - dodał premier. 

– Delikatnie powiem, że trzej pytający na sali byli głęboko niedoinformowani, mówili np. że Frasyniuk był aresztowany. dla innych Gersdorf jest przewodniczącą TK. Coś gdzieś dzwoni, ale nie wiadomo w jakim kościele... - wspomniał Morawiecki. 

–  Między Polską a Parlamentem Europejskim jest bardzo wiele wspólnego. Było to widać w debacie, również z naszymi adwersarzami w kilku aspektach. Gdyby nie to, że niektórzy posłowie trochę nie bardzo rozumiejąc specyfikę wychodzenia z postkomunizmu i zmianę, poprawę efektywności wymiaru sprawiedliwość, to ta debata jeszcze bardziej spełniłaby moje oczekiwania i myślę, że byłaby jeszcze bardziej owocna. Cieszę się, że to w sumie w dużym stopniu miało miejsce - dodał. 

– Unia Europejska przeżywa kryzys, ale my chcemy pomóc jej z niego wyjść. Wierzymy w silną Europę, w silną Polską w silnej Europie - przyznał premier. 

– Za każdym razem, gdy będę zaproszony, to bardzo chętnie stawię się tutaj i będę dyskutował o przyszłości Europy - podkreślił. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Mówi Się (Sobala) - T. SAKIEWICZ: W PO ZNALEŹLIŚMY 3 OSOBY SKAZANE ZA PEDOFILIĘ, A JEDNĄ OSKARŻONĄ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze