Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: Staramy się zapracować na zaufanie obywateli

PR 14:22 15 kwietnia 2018
twitter.com/PremierRP
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się dziś na Uniwersytecie Rolniczym z mieszkańcami Krakowa. - Chcemy być w dobrym kontakcie z ludźmi, dlatego wsłuchujemy się w ich potrzeby – stwierdził premier.

 

Premier Mateusz Morawiecki, w trakcie niedzielnego spotkania z mieszkańcami Krakowa stwierdził, że rząd stara się zapracować na zaufanie ludzi, obywateli, polskich rodzin.

Premier podkreślił, że priorytetem dla działań jest reprezentowanie wszystkich a przede wszystkim tych, którzy mogą czuć się zapomnieni.

- Staramy się zapracować na zaufanie ludzi, obywateli, polskich rodzin. Staramy się reprezentować wszystkich, a szczególnie tych bardziej zapomnianych – stwierdził.

 

Szef polskiego rządu podkreślił, że spotkania organizowane w różnych miejscowościach w Polsce są po to, żeby "pokazać tę perspektywę wprzód i też ten rys historyczny, który odziedziczyliśmy". 

Premier oznajmił, że w tak szybko zmieniającym się świecie, ważne by poznawać potrzeby ludzi u źródła, gdyż potrzeby zmieniają się bardzo szybko.

- Chcę też wysłuchać Państwa propozycji czy wątpliwości, ponieważ współczesny świat zmienia się bardzo dynamicznie. Jesteśmy w momencie rewolucji cyfrowej i zmieniają się również oczekiwania ludzi – stwierdził premier.

Szef rządu oznajmił także, że starając się radzić sobie z problemami ludzi, rząd stara się zapracować na zaufanie obywateli.

- Pokazujemy, jak staramy się radzić sobie z tymi problemami, starając się zapracować na wasze zaufanie, na zaufanie ludzi, obywateli, rodzin polskich. Na wiarygodność naszą w waszych oczach - powiedział szef polskiego rządu. 

Premier podkreślił, że rząd proponuje rozwiązania gospodarcze, publiczne, finansowe i społeczne, a także reformy wielu obszarów, w tym reformę systemu uniwersyteckiego, systemu służby zdrowia oraz wymiaru sprawiedliwości. - Usprawnianie państwa musi odbywać się na wielu poziomach - zaznaczył. 

 

 

 

 

Źródło: twitter.com/PremierRP, IAR

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze