Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki skomentował spotkanie z Małgorzatą Gersdorf

AS 21:11 19 września 2018
Telewizja Republika
– Dzisiaj rozmawiałem rano z prof. Gersdorf. To była sympatyczna rozmowa, ale obie strony umówiły się, że nie będziemy ujawniać żadnych szczegółów, z resztą nie było żadnych sensacyjnych szczegółów, żadnych ustaleń, ale na pewno dobra rozmowa – powiedział premier Mateusz Morawiecki przed rozpoczęciem nieformalnej kolacji unijnych liderów w Salzburgu.

– Wczoraj rozmawiałem w Bukareszcie z przewodniczącym Jean-Claude’m Junckerem. Dzisiaj rozmawiałem rano z prof. Gersdorf. To była sympatyczna rozmowa, ale obie strony umówiły się, że nie będziemy ujawniać żadnych szczegółów, z resztą nie było żadnych sensacyjnych szczegółów, żadnych ustaleń, ale na pewno dobra rozmowa – mówił Mateusz Morawiecki przed rozpoczęciem nieformalnej kolacji unijnych liderów w Salzburgu.

–  Również z przewodniczącym Jean-Claude’m Junckerem pokazujemy, że jesteśmy otwarci na rozmowę. Zresztą sam osobiście, od samego początku, od stycznia intensywne rozmowy, a nie tylko rozmowy prowadziłem, w tym dialog rodziło się szereg propozycji zmian  - dodał premier. 

– Cały czas mam wrażenie, że w niektórych miejscach to zrozumienie dla naszej reformy wymiaru sprawiedliwości jest dobre - stwierdził szef rządu. 

– Chciałbym jak najwięcej przekonać ludzi do potrzeby naszych reform i mam nieśmiałą nadzieję, że to się uda - powiedział Mateusz Morawiecki. 

Źródło: 300 polityka

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.130/2) - prof. JAN ŻARYN - NIECH MILCZĄ CI, CO ATAKUJĄ KOŚCIÓŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze