Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: Polacy wyraźnie nam zaufali. Traktuję to jako ogromne zobowiązanie

pmb 20:27 27 maja 2019
Flickr/Kancelaria Premiera/Public Domain Mark 1.0
Cieszymy się z naszego wyniku wyborczego. Polacy wyraźnie nam zaufali. Traktuję to jako ogromne zobowiązanie. (...) Wysoka frekwencja świadczy o tym, że demokracja ma się w Polsce bardzo dobrze – powiedział premier Mateusz Morawiecki na antenie TVP Info.

– O naszym sukcesie zdecydowała wiarygodność i konkretny program oparty o "Piątkę". Prowadzimy politykę, która ma na celu poprawę losu Polaków – mówił szef rządu. – Polacy chcą spokoju, normalności i nowoczesności. Prawo i Sprawiedliwość stara się to dostarczyć. Wiarygodność to nasze drugie imię. Czerpiemy z tego siłę – podkreślał.

– Cieszymy się z naszego wyniku wyborczego. Polacy wyraźnie nam zaufali. Traktuję to jako ogromne zobowiązanie. (...) Wysoka frekwencja świadczy o tym, że demokracja ma się w Polsce bardzo dobrze – zaznaczył Morawiecki. – Staramy się poprawiać los tych, których życie pokrzywdziło najbardziej. (...) UE powinna popracować nad jakością komunikacji pomiędzy instytucjami a obywatelami.

– Jestem przekonany, że nasza drużyna w PE pomoże w walce o interesy Polski na arenie międzynarodowej. Wszyscy Polacy skorzystają na tym, że PiS ma tak dużą drużynę w PE. Będziemy walczyć o najważniejsze sprawy dla Polski. Nasza reprezentacja w PE będzie twardo walczyć o polską rację stanu – podkreślał premier.

Źródło: twitter.com/@pisorgpl/TVP Info

Wczytuję ocenę...


JAKUB ZGIERSKI (MŁOT NA MARKSIZM) - FASZYZM NA LEWICY. OTO FAKTY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze