Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

POSZUKIWANA/POSZUKIWANY


Specjalista od social mediów i dziennikarz portalowy

Czas wakacyjny już tuż tuż, dlatego miło nam poinformować, że od 1 czerwca będzie możliwość podjąć współpracę z naszą Telewizją Republika.

Poszukujemy osoby, które dobrze czują się w sieci, mają ciekawe pomysły odnośnie Social Mediów, poczucie humoru, konserwatywne podejście do świata oraz lekkie pióro i zainteresowania polityczne.

Osoby, które zainteresowane są współpracować z nami, zapraszamy do wysyłania swoich CV z krótką wiadomością dlaczego chcę rozpocząć współpracę z TV Republika, na adres: rekrutacja-portal@telewizjarepublika.pl

Portal telewizjarepublika.pl czeka na Ciebie!

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.