Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poznaliśmy nowego kandydata na Rzecznika Praw Dziecka. Mazurek: Mam nadzieję, że ta kandydatura uzyska akceptację

AS 13:20 15 listopada 2018
Telewizja Republika
– Naszym kandydatem [na RPD] jest pan Mikołaj Pawlak. Dziś składamy tę kandydaturę. To jest prawnik, adwokat, obecnie pełni obowiązki dyrektora departamentu spraw rodzinnych w Ministerstwie Sprawiedliwości. Sprawuje nadzór nad sądami rodzinnymi, zakładami poprawczymi, schroniskami dla nieletnich. Mam nadzieję, że ta kandydatura uzyska akceptację - powiedziała na konferencji prasowej w Sejmie wicemarszałek Beata Mazurek.

– Dzisiaj posiedzenie Komitetu Politycznego PiS. Na nim będziemy omawiać sprawy bieżące, ale głównie będą to sprawy związane z sejmikach, z tym kogo będziemy rekomendować na stanowiska marszałków czy członków zarządów poszczególnych województw – tam gdzie mamy większość” – powiedziała wicemarszałek Beata Mazurek.

Polityk odniosła się także do sprawy KNF-u i żądań opozycji, która domaga się powołania sejmowej komisji – Mówimy o tym zawsze, że komisja śledcza powinna powstać wtedy, kiedy nie działają instytucje państwa. W tym momencie te instytucje państwa zadziałały błyskawicznie i poczekajmy na efekt działań prokuratury i służb - oceniła. 

– Naszym kandydatem [na RPD] jest pan Mikołaj Pawlak. Dziś składamy tę kandydaturę. To jest prawnik, adwokat, obecnie pełni obowiązki dyrektora departamentu spraw rodzinnych w Ministerstwie Sprawiedliwości. Sprawuje nadzór nad sądami rodzinnymi, zakładami poprawczymi, schroniskami dla nieletnich. Mam nadzieję, że ta kandydatura uzyska akceptację - mówiła wicemarszałek. 

– Mam nadzieję, że pan Michał Pawlak uzyska akceptację większości parlamentarnej, zarówno posłów, jak i senatorów – dodawała Beat Mazurek. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.142/2) - LIZINIEWICZ: JAK EKOLODZY I OPOZYCJA GRAJĄ PRZYRODĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze