Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Potwór z Bangladeszu: Zasłonił oczy, zakleił usta i obciął palce żonie. Bo chciała studiować

PP 15:30 14 lipca 2017
dailymail.co.uk
– Mam dla ciebie niespodziankę – powiedział mąż do swojej żony, zasłonił jej oczy a następnie… obciął palce. W ten sposób chciał sprawić, by przerwała naukę na wyższej uczelni.

Zazdrosny mąż może resztę życia spędzić w więzieniu po tym, jak odrąbał palce swojej żonie, bo ta zaczęła studiować bez jego zgody. Rafiqul Islam najpierw zasłonił oczy swojej o dziewięć lat młodszej żonie i zakleił jej usta twierdząc, że ma dla niej prezent-niespodziankę. Zamiast go wręczyć, odrąbał jej wszystkie pięć palców. Następnie krewni mężczyzny wyrzucili odcięte członki ciała do śmieci, by lekarze nie mogli ich ponownie przyszyć. 

Mężczyzna, który mieszka w Bangladeszu, ale pracuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, już wcześniej postrzegał żonę, że jeżeli nie zakończy nauki, czekają ją konsekwencje. – Po powrocie do kraju chciał ze mną porozmawiać – wspomina Hawa Akhter.

 

Mohammed Saluddin, szef policji z Bangladeszu, powiedział, że mężczyzna przyznał się do winy i odpowie za trwałe uszkodzenie ciała. 

– Był rozgniewany i zazdrosny, ponieważ skończył tylko osiem klas, a jego żona studiowała na wyższej uczelni – poinformował Saluddin.

Grupy walczące o prawa człowieka domagają się dla mężczyzny dożywocia. Okaleczona kobieta uczy się pisać lewą dłonią i planuje wznowić naukę.

Źródło: Daily MailWczytuję ocenę...
KONIEC SYSTEMU - ODC.75/2 - KRZYSZTOF MRÓZ - DZIŚ W NIEMCZECH ZNOWU OBCHODZI SIĘ URODZINY HITLERA

Wczytuję komentarze...
Najnowsze