Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Potęga natury wprawia w niemałe osłupienie! "Apokalipsa" – krzyczeli plażowicze! [ZOBACZ FILM]

am 21:23 10 sierpnia 2018
facebook.com
Pustoszące Europę pożary pokazały potęgę natury. W ich następstwie udało się, np. W Irlandii odkryć wiadomość na nadmorskich zboczach z czasów II wojny światowej. Niecodzienne widowisko miało miejsce również w Portugalii. Tam niebo zasnuło się warstwą dymu, dając niebanalny efekt.

Region Algarve w Portugalii stał się wyjątkowo atrakcyjny po tym, jak okoliczne pożary spowodowały chmary gęstego dymu na niebie. Niecodzienne widowisko ściągnęło w te strony rzesze osób, które na własne oczy chciały ujrzeć potęgę natury. Efekt widoczny na filmie załączonym poniżej.

 

Dym, który pojawił się na plaży, w pewnym momencie kompletnie odciął plażę od promieni słonecznych. Plażowicze doświadczyli niebanalnego widoku, gdy niebo zrobiło się zupełnie pomarańczowe. W sieci pojawiły się komentarze, nawiązujące do apokalipsy.

Portugalia w płomieniach

Pierwsze pożary pojawiły się w Portugalii w piątek, w gminie Faro. Wysokie temperatury i wiatr sprawiły, że te szybko rozprzestrzeniły się na okoliczne tereny. Z ogniem walczy ponad 1400 strażaków. Do akcji zaangażowane zostało również wojsko.

Zgodnie z informacją Europejskiego Systemu Informacji o Pożarach Lasów, do tej pory pochłonęły ponad 23 tys. hektarów lasu. Około 30 osób zostało rannych.

Źródło: facebook.com

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze