Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poszukiwany brat Messiego. Na jego łodzi krew i broń!

M.N. 19:19 1 grudnia 2017
Twitter
Brat Messiego - Matias Messi jest poszukiwany przez policję. Na jego łodzi znaleziono krew i broń. Musi stawić się na przesłuchaniu. Policjanci znaleźli na jego łodzi motorowej pistolet półautomatyczny kalibru 380. Zainteresowali się, bo motorówka była cała we krwi - podają argentyńskie media.

Matias powiedział ochroniarzowi przystani, że miał wypadek. Brat piłkarza oznajmił, że wjechał motorówką w łachę piachu. Miał wtedy uderzyć twarzą w przednią szybę łodzi. Policja jednak nie daje wiary w tę wersję wydarzeń i chce go przesłuchać. Grozi mu areszt. Służby nie potrafią ustalić, gdzie przebywa.

Rodzina Messich zaprzeczyła, aby miał broń w łodzi. Potwierdzili, że Matias zranił się podczas wypadku. Ma mieć złamaną szczęką i pociętą twarz. Rodzina nie widziała go od momentu, gdy "trafił do szpitala". Gdy kolejne próby zlokalizowania mężczyzny się nie powiodły, prokurator Jose Luis Caterina złożył wniosek o wydanie nakazu aresztowania.

W sieci pojawiły się już jej zdjęcia. Pozostawiono ją ok. 20 minut jazdy samochodem od domu właściciela.messi_bratol_670

Źródło: o2.pl, Twitter

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze