Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poszła pobiegać na plażę. Zaaresztowano ją na 15 dni za przekroczenie granicy

pmb 14:00 24 czerwca 2018
Pixabay
19-letnia Cedella Roman postanowiła pobiegać na plaży. Okazało się, że nieświadomie przekroczyła kanadyjsko-amerykańską granicę. Francuska kobieta została zatrzymana i musiała spędzić 15 dni w areszcie. Kobieta ma teraz zakaz wstępu do USA.

21 maja młoda dziewczyna wyszła pobiegać na plażę w okolicach miasta White Brock, leżącego na południowym zachodzie Kanady, tuż przy granicy z USA. Z powodu przypływu studentka musiała zejść z plaży i nieświadomie znalazła się na terytorium USA, w stanie Waszyngton, gdzie trafiła na amerykańskich policjantów.

Kobietę zatrzymano; nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Mimo zapewnień, że nie wiedziała, iż wchodzi na terytorium USA, została przewieziona do pilnie strzeżonego ośrodka zatrzymań w Tacomie, koło Seattle, ok. 200 km od miejsca, gdzie biegała. 

Roman później pozwolono skontaktować się z matką, która mieszka w Kanadzie i u której dziewczyna była na wakacjach. Kobieta przekazała kanadyjską wizę i paszport zatrzymanej.

Z powodu czasu, który był potrzebny do przeprowadzenia tych procedur, studentka była w areszcie 15 dni, razem z zatrzymanymi imigrantami.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze