Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PORUSZAJĄCE! Piękny list Fabiańskiego do kibiców

M.N. 21:52 21 czerwca 2018
Twitter
Tuż po mundialu Łukasz Fabiański – grający dotychczas w Swansea – przeniesie się do West Ham United. By godnie pożegnać się z fanami i podziękować im za wsparcie, polski bramkarz napisał odręczny list.

Fabiański podpisał kontrakt ze Swansea w 2014 roku. Poprzedni sezon był jednak dla Łabędzi wyjątkowo trudny. Choć Polak dwoił się i troił, a kibice po raz kolejny wybrali go piłkarzem sezonu, nie udało im się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej.

– Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią tak wielkiego klubu. Nie mogę doczekać się startu, debiutu... Zrobię wszystko, by zespół osiągał jak najlepsze wyniki – przekazał mediom w pierwszym oficjalnym komunikacie.

Polak, ulubieniec fanów Swansea, nie zapomniał jednak o tych, z którymi spędził cztery ostatnie sezony. W czasach, w których szczytem kreatywności jest „dziękuję” na Twitterze, po raz kolejny potwierdził, że nie tylko bramkarzem, ale i człowiekiem jest wielkiej klasy.

W odręcznie napisanym liście, którego zdjęcie zamieścił na Instagramie, podziękował kibicom za doping, ciepłe przyjęcie i za to, że „od pierwszych dni, on i jego rodzina czuli tylko miłość i wsparcie”. Podkreślił, że w każdym spotkaniu dawał z siebie wszystko i „ma nadzieję, że zasłużył na szacunek fanów”.

 

#jackarmy @swansofficial

Post udostępniony przez Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski) Cze 20, 2018 o 11:26 PDT

Kilka godzin wcześniej, klub zamieścił na Twitterze klip z najlepszymi interwencjami Polaka i hasztagiem "#DziękujemyŁukasz".

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 121/1) - DOROTA KANIA UJAWNIA SENSACYJNE NAGRANIA ROZMÓW WAŁĘSY Z MILICJANTAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze