Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Poradnik kibica Pjongczang 2018 od MSZ. Zobacz koniecznie

PR 13:34 18 stycznia 2018
twitter
Na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, ukazał się „Poradnik Kibica Pjongczang 2018”. Jeśli wybierasz się do Korei żeby kibicować naszym sportowcom, koniecznie zapoznaj się z treścią poradnika.

W trosce o bezpieczeństwo Polaków, którzy wybierają się do Republiki Korei, na czas trwania igrzysk, uruchomiony zostanie specjalny mobilny punkt konsularny – głosi informacja zamieszczona w poradniku. MSZ przypomina także o adresach, które musisz znać oraz informuje, czego nie wolno przewozić przez granicę.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało na swojej stronie dla polskich obywateli udających się na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 poradnik, zawierający praktyczne informacje dotyczące m.in. bezpieczeństwa, środków komunikacji, warunków wjazdu i pobytu w Republice Korei - czytamy w komunikacie MSZ.

Interaktywna broszura, którą można łatwo odczytać za pomocą smartfonów zawiera także dane teleadresowe polskich urzędów konsularnych działających w Republice Korei, w tym Mobilnego Punktu Konsularnego otwartego specjalnie na czas trwania Igrzysk.

Poradnik Kibica umożliwia m.in. szybkie połączenie z alarmowymi liniami telefonicznymi oraz sprawne dotarcie do stron internetowych z praktycznymi informacjami na temat bezpieczeństwa, organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich, środków komunikacji, warunków wjazdu i pobytu w Republice Korei czy sposobu uzyskania pomocy konsularnej.

Poradnik dostępny jest na stronie: www.msz.gov.pl/pjongczang2018.

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie – odbędą się w południowokoreańskim Pjongczangu w dniach 9 - 25 lutego 2018 roku.

 

Źródło: msz.gov.pl, twitter

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze