Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polska para prezydencka w Pjongczangu. ZOBACZ FOTORELACJĘ

M.N. 11:20 11 lutego 2018
Twitter/jakub szymczuk KPRP
Andrzej Duda wraz z małżonką odwiedzili wioskę olimpijską w Pjongczangu. W sobotę spotkali się z członkami polskiej reprezentacji olimpijskiej.

Prezydent Andrzej Duda oraz Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda spotkali się z polskimi sportowcami w wiosce olimpijskiej w Pjongczangu. Prezydent życzył biało-czerwonym sukcesów i pozował do zdjęć z zawodnikami i członkami ekipy.

apara_670

Zimowe Igrzyska Olimpijskie przyciągają miliony ludzi przed telewizory. Tylko nieliczni mają możliwość oglądania ich na żywo. Do tego grona zalicza się para prezydencka.

para_w_tresc_670

Na parę prezydencką czekała kilkudziesięcioosobowa grupa członków polskiej reprezentacji olimpijskiej. Znaleźli się w niej przedstawiciele m.in.: łyżwiarstwa figurowego, bobslejów, saneczkarstwa i biegów narciarskich. Para taneczna Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev przekazali parze prezydenckiej specjalną mapę świata. W spotkaniu udział wzięli również: Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski, Ambasador RP w Seulu Piotr Ostaszewski, minister sportu i turystyki Witold Bańka, prezes PKOl Andrzej Kraśnicki, członkini MKOl Irena Szewińska oraz sekretarz generalny PKOl Adam Krzesiński.

para_2_670

Andrzej Duda wraz z małżonką w piątek wieczorem czasu miejscowego wzięli udział w ceremonii otwarcia XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich na stadionie olimpijskim w Pjongczangu.

parka_670

Nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia z kilkudziesięcioosobową grupą członków polskiej reprezentacji olimpijskiej. Prezydent życzył biało-czerwonym sukcesów.

 para_3_670

Źródło: prezydent.pl, Telewizja Republika, wprost.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze