Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polska już dziś awansuje na mundial?

M.N. 13:18 5 października 2017
Twitter/@LaczyNasPilka
Mecz Armenia - Polska odbędzie się w ramach eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej - Rosja 2018. Będzie to przedostatni pojedynek reprezentacji Polski w tych eliminacjach. Wygrana znacznie przybliży nas do zapewnienia sobie biletów na mundial, a wręcz może nam je zapewnić, jeżeli w wieczornym meczu Dania zremisuje z Czarnogórą.

- Adam Nawałka wystawi tylko jednego napastnika, czyli Roberta Lewandowskiego. Myślę, że selekcjoner wybierze Krzysztofa Mączyńskiego kosztem Karola Linettego w środku pola - mówi Marcin Feddek, dziennikarz Polsatu Sport. Największy dylemat Adama Nawałki dotyczy obsady lewej obrony. Selekcjoner waha się między wracającym po kontuzji Maciejem Rybusem a Bartoszem Bereszyńskim.

Artur Jędrzejczyk nie zagra w meczach reprezentacji Polski z Armenią i Czarnogórą Obrońca Legii Warszawa od trzech miesięcy wychodził na boisko z kontuzją. Jędrzejczyk niedługo przejdzie operację, po której czeka go kilka tygodni przerwy.

Oprócz zwycięstwa jest jeszcze jedno wyzwanie. Już dwanaście goli w eliminacjach mistrzostw świata w Rosji strzelił Robert Lewandowski. Do rekordu Pedraga Mijatovicia i Cristiano Ronaldo brakuje mu zaledwie dwóch trafień. Trzymajmy dziś kciuki za całą drużynę biało-czerwonych!

Źródło: onet.pl, Twitter

Wczytuję ocenę...


(W PUNKT) - DR JERZY TARGALSKI - SPOTKANIE TRUMP-PUTIN TO BYŁ TEATR BEZ KONKRETÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze