Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Policja zwiększy liczbę patroli wokół biur poselskich

ds 16:30 12 grudnia 2017
Wikipedia/Stiopa/CC BY-SA 4.0
Policja zwiększy liczbę patroli wokół biur poselskich po ostatnich incydentach w Warszawie, Szczecinie i Sycowie. W nocy z piątku na sobotę ktoś oblał farbą wejście do stołecznego biura posłów Andrzeja Melaka, Jarosława Krajewskiego i Ewy Tomaszewskiej.

W niedzielę nieznany sprawca pomalował sprayem drzwi do szczecińskiej siedziby Prawa i Sprawiedliwości. Z kolei ubiegłej nocy w Sycowie na Dolnym Śląsku podpalono biuro poselskie szefowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Beaty Kempy. Sprawca oblał drzwi biura łatwopalną substancją i podłożył ogień. 

– W okresie świąteczno-noworocznym na ulicach będzie więcej policyjnych patroli, będą dbali o bezpieczeństwo, będą zwracali uwagę na okolice galerii, dworców, będą też patrolować okolice biur poselskich i biur senatorów – powiedział rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji mł. insp. Mariusz Ciarka.

Policja pod nadzorem prokuratury, wyjaśnia sprawę próby podpalenia biura poselskiego Beaty Kempy. Straty wstępnie oszacowano na 7 tysięcy złotych.

Źródło: Telewizja Republika, IARWczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC.102/1) - STANISŁAW ZABOROWSKI - PROPAGANDA ANTYPOLSKA ROBIONA PRZEZ NIEMCÓW I ŻYDÓW

Wczytuję komentarze...
Najnowsze