Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc!

PR 9:06 21 lutego 2018
policja
Gliwicka Policja poszukuje wandali, którzy w ostatni weekend uszkodzili 12 samochodów. Jeden ze sprawców został już zatrzymany, dwóch kolejnych tropi policja.

Policja w Gliwicach by jak najszybciej rozwiązać sprawę uszkodzenia samochodów opublikowała wizerunki sprawców i prosi o jakiekolwiek informacje na ich temat.

Śledczy z I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzą dochodzenie w sprawie zniszczenia samochodów parkujących przy ul. Bony, Ziemowita i Zygmunta Starego. Trzech mężczyzn idąc chodnikiem, z niewiadomych przyczyn zaczęło demolować samochody. Uszkodzenia polegają na oberwaniu lusterek, wgnieceniach i rysowaniu karoserii oraz tłuczeniu szyb.

Funkcjonariusze zabezpieczyli zapisy z kamer prywatnych monitoringów, które zarejestrowały wizerunki wandali. Dzięki nim, jeden ze sprawców został przez policję bardzo szybko zatrzymany. Dwóch pozostałych wciąż czuje się bezkarnymi.

Na swojej stronie internetowej, gliwiccy policjanci opublikowali wizerunki sprawców poproszą o pomoc.

Czy ktoś z Państwa rozpoznaje osoby prezentowane na załączonych zdjęciach?

Policja podała, że wszystkie osoby informujące, mają gwarantowaną anonimowość, nie będą wzywane, przesłuchiwane czy dopytywane.


Informacje posiadasz jakiekolwiek informacje na temat poniższych mężczyzn, można przekazywać je telefonicznie pod całodobowy numer telefonu dyżurnego 32 336 94 01, drogą mailową: piotr.jendrys@gliwice.ka.policja.gov.pl.

 

44475859_670

44475862_670

 

Źródło: policja

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 121/1) - DOROTA KANIA UJAWNIA SENSACYJNE NAGRANIA ROZMÓW WAŁĘSY Z MILICJANTAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze