Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PLATFORMO NIC Z TEGO! Węgry: Zawetujemy każdą propozycję przeciw Polsce!

M.N. 17:36 12 września 2018
Twitter
Po przegłosowaniu w Parlamencie Europejskim rezolucji wzywającej do uruchomienia art. 7 traktatu unijnego wobec Węgier szef węgierskiej dyplomacji Peter Szijjarto zapowiedział zawetowanie każdej propozycji, która oznaczałaby sankcje przeciw Polsce.

Konsultowaliśmy się z polskimi przyjaciółmi i zapewniliśmy się nawzajem, że będziemy się sprzeciwiać i zawetujemy każdą propozycję, która oznaczałaby jakiekolwiek sankcje bądź wystąpienie przeciw drugiej stronie – oświadczył minister.

Uważamy za podwójne standardy procedurę UE, która toczy się przeciw Polsce, a o dzisiejszym głosowaniu (w PE ws. Węgier - red.) wyraziłem się już jasno, tak więc my Węgrzy i Polacy zawsze możemy na siebie liczyć - powiedział Szijjarto.

Komentując przegłosowanie w Parlamencie Europejskim rezolucji wzywającej do uruchomienia art. 7 traktatu unijnego wobec Węgier szef węgierskiej dyplomacji oświadczył:

Dzisiejsza decyzja PE jest niczym więcej jak małostkową zemstą proimigracyjnych polityków na Węgrzech - powiedział Szijjarto.

Wyraził przekonanie, że decyzja została podjęta dzięki oszustwu, gdyż przy liczeniu głosów nie wzięto pod uwagę głosów wstrzymujących się. Zapowiedział poszukiwanie prawnych sposobów podważenia wyników głosowania.

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...
TAGI: Polska, Węgry, PO, UE


ZAMACH NA CHRZEŚCIJAN W SRI LANCE TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA - CZARNECKI, ŻÓŁTANIECKI, KANIA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze