Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PiS, cała naprzód!

7:17 16 kwietnia 2018
twitter
Konwencja dała PiS‑owi głęboki oddech, potrzebny, by mocno ruszyć naprzód. Partia rządząca rozpoczęła objazd po Polsce. Do lipca ma odbyć 700 spotkań w całym kraju. – Zaczynamy wielką drogę po Polsce. Jednocześnie zaczynamy wielką rozmowę z Polakami – zapowiedział prezes Jarosław Kaczyński. Na kampanię samorządową PiS przygotował wiele propozycji.

 

Sobotnia konwencja odbyła się na warszawskiej Pradze w miejscu, gdzie kończyła kampanię wyborczą Beata Szydło.

Przywitał wszystkich prezes Jarosław Kaczyński, który sformułował polityczne cele.

– Dobrą zmianę trzeba nieustannie podtrzymywać, także poparcie dla niej, bo w życiu publicznym, politycznym nic nie jest dane raz na zawsze – mówił.

Prezes PiS‑u podkreślił, że jego partii zdarzają się błędy, które niestety czasami przekładają się na sondaże. Jego zdaniem trzeba się wystrzegać nadużyć.

– Musimy starać się robić wszystko, żeby nie można nam było nic zarzucić, żeby wszystkie zarzuty, które padają, były tylko tymi wymyślonymi. Musimy być – by zwyciężyć, kontynuować nasze dzieło – partią czystych rąk i powtarzam: nie będzie żadnej tolerancji albo użyję innego słowa: żadnego zmiłowania dla tych, którzy te ręce będą sobie brudzić – mówił Jarosław Kaczyński.

 

Czytaj więcej w dzisiejszej „Gazecie Polskiej Codziennie”.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Jacek Liziniewicz / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze