Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pięta: Czego Niemcy mogą nas nauczyć? Kiedyś wybrali Hitlera, dziś nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom

ap 10:35 5 stycznia 2016
Stanisław Pięta, PiSTelewizja Republika
– Czego Niemcy mogą nas nauczyć? Niech nie będą śmieszni – w ten sposób poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Pięta skomentował zapowiedz niemieckiego polityka o objęciu Polski specjalnym nadzorem.

Komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa Guenther Oettinger w rozmowie z dziennikarzami FAZ stwierdził, że wiele wydarzeń, argumentów przemawia za uruchomieniem teraz mechanizmu kontroli praworządności i objęciem Warszawy nadzorem. CZYTAJ WIĘCEJ

Do próby ingerencji niemieckich polityków w wewnętrzne sprawy Polski, odniósł się w rozmowie z dziennikarką TV Republika Stanisław Pięta z Prawa i Sprawiedliwości. – Małe Węgry poradziły sobie kiedyś z próbą uprawiania polityki gróźb i szantażu, więc my tym bardziej sobie poradzimy – podkreślił polityk.

– Jakim nadzorem mogą nas obejmować niemieccy komisarze? Czego mogą nas nauczyć? Niech popatrzą na siebie. Wybrali Hitlera do władzy, płaszczyli się przed Stalinem, Chruszczowem, Breżniewem, a teraz nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom. Oni myślą, że mają prawo nas pouczać? Niech nie będą śmieszni – skwitował.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (R. GROMADZKI) - PAWEŁ LISICKI - KTO ZABIŁ JEZUSA?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze