Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pies wpadł pod radiowóz. Zobacz reakcje policjantów [WIDEO]

ds 13:49 17 października 2017
TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
Kamera jednej z telewizji regionalnych zarejestrowała moment potrącenia psa przez radiowóz. Do zdarzenia doszło na wysokości małego ronda na ulicy Marii Konopnickiej. Na filmie widać reakcje funkcjonariuszy. Właściciele czworonoga zostali ukarani mandatem.

– W dniu 27 września około godz. 12.30 w Malborku przy ul. Marii Konopnickiej, bezpośrednio pod koła radiowozu wbiegł pies. Policjanci natychmiast udzielili pomocy psu zabierając go do weterynarza. Funkcjonariusze, pozostawili psa pod opieką lekarza oraz ustalili jego właściciela. Ponieważ właściciel psa nie zachował należytych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia został ukarany mandatem – informuje Klaudia Piór z Kpp Malbork.

– Na nagraniu widzimy moment potrącenia. Po zajściu policjanci owinęli czworonoga służbowymi kurtkami, wsadzili do bagażnika i odjechali. Właściciele psa nie kryli oburzenia z zaistniałej sytuacji. Ich zdaniem winnymi potrącenia są policjanci. Mieszkańcy Malborka dostali 50 złotych mandatu za nie trzymanie psa na smyczy. Małżeństwo zapowiedziało skargę do komendanta. Piesek powoli dochodzi do zdrowia. Ma problemy z tylną łapą, ale zdaniem właściciela Saba to mały ale bardzo silny pies – dodano.


Źródło: TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze