Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pierwsza zagraniczna wizyta Trumpa - w planach Arabia Saudyjska

PP 9:37 19 maja 2017
buissnesinsider.com.pl
Dziś prezydent Stanów Zjednoczonych rozpoczyna swoją pierwszą podróż zagraniczną od czasu przejęcia stanowiska. Donald Trump odwiedzi m.in. Arabię Saudyjską. Podczas tego spotkania mają zostać sfinalizowane transakcje dot. sprzedaży uzbrojenia. Transakcja ma przynieść Amerykanom miliardowe korzyści.

Transakcje Stanów Zjednoczonych, które zaopatrują większość zbrojeń Arabii Saudyjskiej, mają dać Amerykanom dodatkowe 100 miliardów dolarów, a wartość kontraktu w przeciągu 10 lat może przekroczyć 300 miliardów, ponieważ USA jest głównym dostawcą i konserwatorem statków, pocisków lotniczych i pozostałego opancerzenia. Informacje ujawnia Reuters, który w rozmowie z anonimowym urzędnikiem Białego Domu, dowiedział się, że kontrakt jest na końcowym etapie przygotowań.

W czasie wizyty z arabskimi władzami, Trump będzie rozmawiał na temat zwalczania islamskich terrorystów, możliwych rozwiązań w sprawie wojny w Jemenie oraz zagrożeń balistycznych na Morzu Czerwonym. Nie pominie również tematu migracji uchodźców.

Źródło: reuters, BBCWczytuję ocenę...
KONIEC SYSTEMU - ODC.79/2 - MARCIN REY: W POLSCE SĄ EKSTREMISTYCZNE ŚRODOWISKA DYWERSYJNE

Wczytuję komentarze...
Najnowsze