Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Piątek: Zawsze w siebie wierzyłem. Chcę robić to, co zawsze: strzelać gole w każdym meczu

AS 13:57 24 stycznia 2019
zrzut z ekranu MILAN TV
– Zawsze w siebie wierzyłem. Chcę robić to, co zawsze: strzelać gole w każdym meczu. Nic w moim życiu się nie zmienia, jestem tą samą osobą. Nigdy nie spodziewałem się transferu do takiego klubu - powiedział na konferencji Krzysztof Piątek.

Krzysztof Piątek został zaprezentowany jako nowy zawodnik włoskiego klubu AC Milan. Polak podpisał kontrakt do 2023 roku, kosztował 35 milionów euro.

To dla nas ekscytująca inwestycja na teraz, ale przede wszystkim na przyszłość. Krzysiek jest zawodnikiem, który wpisuje się w profil piłkarzy, których poszukujemy. Jest młody, zdolny i ambitny. Jest symbolem odbudowy Milanu. Leonardo i Maldini wykonali ogromną pracę, żeby Krzysiek znalazł się w naszym klubie. Pasuje do grupy zawodników, których mamy w drużynie. Jestem przekonany, że kibice będą zadowoleni z jego gry - mówił Ivan Gazidis dyrektor generalny klubu. 

– Zawsze w siebie wierzyłem. Chcę robić to, co zawsze: strzelać gole w każdym meczu. Nic w moim życiu się nie zmienia, jestem tą samą osobą. Nigdy nie spodziewałem się transferu do takiego klubu - powiedział Krzysztof Piątek. 

- Nie boję się rywalizacji o miejsce w składzie. Zrobię wszystko żeby grać i żebyśmy awansowali do Ligi Mistrzów.- To kolejny krok w mojej karierze. Chciałbym zdobywać wiele goli z Patrickiem Cutrone. Wierzę, że to będzie dobry czas dla mnie w nowym klubie - komentuje Piątek - powiedział zawodnik podczas prezentacji. 

 

 

Źródło: wp.sportowefakty.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze