Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PGNiG rusza z eksploracją terenów Zjednoczonych Emiratów Arabskich

am 15:54 6 grudnia 2018
"Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo nabyło prawa do poszukiwania, rozpoznawania i wydobywania węglowodorów w emiracie Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich" – czytamy w czwartkowym komunikacie gazowej spółki.

"Zarząd Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA powziął w dniu 6 grudnia 2018 r. informację, że oferta spółki na objęcie udziałów w Bloku nr 5 w emiracie Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich została wybrana jako najkorzystniejsza w rundzie przetargowej na udzielenie praw do poszukiwania, rozpoznawania i wydobywania węglowodorów, organizowanej przez Ras Al Khaimah Petroleum Authority" – napisano w komunikacie.

PGNiG będzie od teraz zobowiązane do zawarcia porozumienia o poszukiwaniu i podziale produkcji oraz wykonania prac poszukiwawczych w postaci akwizycji sejsmiki 3D oraz wierceń.

"Projekt, z uwagi na jego etap poszukiwawczy, obarczony jest ryzykiem braku odkrycia złoża węglowodorów" – podkreślają władze spółki.

Objęcie praw do poszukiwania, rozpoznawania i wydobywania węglowodorów jest elementem "Strategii GK PGNiG na lata 2017- 2022, z perspektywą do 2026 r.". Ma to na celu zwiększenie zasobów i poziomów wydobycia węglowodorów przez PGNiG.

Źródło: PGNiG

Wczytuję ocenę...


TOMASZ SAKIEWICZ - #StrefaWolneOdLGBT. "Symbol LGBT dziś zaczyna się kojarzyć z sierpem i młotem czy swastyką"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze