Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz: PO robiła reformy... Jak dla niewolnika

pmb 20:50 23 marca 2019
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Proszę nie kłamać. PO robiła reformy... Jak dla niewolnika. Pan widzę od PiS-u bierze, ale jak doradza wam Komorowski – nie kwituje – napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz w odpowiedzi na uwagę internauty. Posłanka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i co i rusz bierze udział w najróżniejszych utarczkach słownych i dyskusjach – zarówno z politykami czy dziennikarzami, jak i zwykłymi internautami. O co poszło tym razem?

Prof. Pawłowicz przytoczyła słowa prezesa Kaczyńskiego, który mówił o konieczności mobilizacji elektoratu. – Tylko największy wysiłek, przekonywanie sąsiadów i bliskich może dać PiS-owi zwycięstwo. Teraz jest czas najwyższej próby dla Polaków. Szczególnie tych z małych miast i wsi. Oni bowiem przechylą szalę zwycięstwa.

Użytkownik o pseudonimie Pan T'prim skomentował jej słowa. „I pewnie dlatego (...) PiS przez ostatnie 2 lata puszcza oko do mitycznego centrowego elektoratu? Nie ma reform + nie ma rozliczeń = nie ma mojego głosu”.

Co odpowiedziała Pawłowicz?

„Proszę tu nie kłamać. PO za to panu robiła reformy... Jak dla niewolnika... Pan widzę od PiS-u bierze, ale jak doradza wam Komorowski – nie kwituje”.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze