Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz pełna podziwu dla Błaszczykowskiego: od zawsze miał mój największy szacunek. Zaliczam go do ludzi szlachetnych

pmb 13:51 8 lutego 2019
Wikipedia
Pan Błaszczykowski od zawsze miał mój największy szacunek. Sukcesy w piłce nie przewróciły mu w głowie. Pozostaje skromny i cichy. Zaliczam go do ludzi szlachetnych – napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz. Jej wpis odnosi się do informacji o tym, że piłkarz będzie przeznaczał pieniądze z kontraktu z Wisłą Kraków na bilety dla podopiecznych Domów Dziecka.

O sprawie jako pierwszy poinformował dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Tomasz Włodarczyk. „Kuba Błaszczykowski podpisał półroczny kontrakt z Wisłą. Otrzyma najniższą możliwą pensję dla piłkarza zawodowego, czyli 500 zł netto. Kuba całość tej kwoty przekazywał będzie na bilety na mecze Wisły dla Domów Dziecka” – napisał dziennikarz na Twitterze.

Prof. Krystyna Pawłowicz nie kryje podziwu dla Jakuba Błaszczykowskiego. „Pan Błaszczykowski od zawsze miał mój największy szacunek. Sukcesy w piłce nie przewróciły mu w głowie. Pozostaje skromny i cichy. Zaliczam go do ludzi szlachetnych” – napisała polityk na Twitterze.

Źródło: WP Sportowe Fakty/twitter.com

Wczytuję ocenę...


MÓWI SIĘ (SOBALA) - JAN PIETRZAK - POLACY SĄ ZBYT MIŁOSIERNI WOBEC DEMONSTRACJI POGARDY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze